5 interesujących dla dzieci atrakcji z Pobierowa

1. Magiczny Domek

Najlepszy sposób na to, aby pokazać dzieciom jak wygląda codzienne życie Australijczyków. A już całkowicie poważnie: intrygujący zakątek, w którym świat stanął na głowie. Wizyta w Magicznym Domku z pewnością na długo zapadnie w pamięć, będzie też doskonałą okazją do zrobienia wielu zwariowanych zdjęć. Trzeba tylko przypomnieć, że tego rodzaju wrażenia mogą u niektórych osób wywoływać chwilowe zaburzenia pracy błędnika i dość szybko mijające skłonności do wymiotów. Choć jakimś sposobem dzieciaki z bujną wyobraźnią nie mają tak doskwierających problemów, jak dorośli.

Komentarze (2)

MaThek 28.03.2018 13:04

Jeszcze w pobliskim Rewalu jest parę ciekawych dla dzieci - przynajmniej w teorii - rzeczy, z Parkiem Wieloryba na czele. A gdyby ktoś nie miał nic przeciwko nieco dłuższej wycieczce, to polecałbym jeszcze Międzyzdroje i Wolin. W pierwszym mieście filmowe muzeum figur woskowych i Planetarium, a w drugim: średniowieczny gród, wszelako będący bardziej parkiem rozrywki.

Anonim 26.04.2019 13:34

Pobierowo i okolice to super miejsce na wakacje z dziećmi, oprócz atrakcji wymienionych tu, w artykule mamy atrakcje z okolicy :)

Dodaj komentarz