Atrakcja nad morzem- park miniatur

Nad naszym pięknym, polskim morzem atrakcji nie brakuje. Pewnie sami doskonale o tym wiecie. Umiejętność odróżniania atrakcji turystycznych, które warto odwiedzić, od tych, które są nastawione tylko po to, by wyciągać pieniądze od ludzi, na pewno Wam się przyda. Możecie kierować się własnym przeczuciem, bądź polegać na poleceniach znajomych. Ta druga opcja jest zdecydowanie lepsza, ponieważ nie ma to jak wysłuchać opinii o miejscu, od kogoś kto był i wszystko widział.

Chciałabym napisać Wam o Parku Miniatur i Kolejek znajdującym się w Dziwnowie. Napotkałam się na informację, na jego temat będąc na wakacjach na wybrzeżu rewalskim. Jest to miejsce, w którym każdy będzie się świetnie bawił, od dzieci, po osoby dorosłe. Znajdziecie tu wiele miniaturowych latarni morskich. Przewodnik, zabierając Was w podróż po polskim wybrzeżu, ciekawie i wciągając opowie historie, związane z każdą z tych latarni.

Poza latarniami morskimi, w parku czekają na Was jeszcze miniaturowe kolejki, na ponad 300 m torów! One to dopiero sprawiają radość :) Każdy z odwiedzających zatrzyma się na chwilkę, krótszą, bądź dłuższą i poobserwuje, jak poruszają się po torach, przejeżdżają pod tunelami i mijaj się wzajemnie.

Dla dzieci znajduje się tam plac zabaw, a dla rodziców ( na chwilę wytchnienia ),miejsce przy stoliku, obok kawiarenki, gdzie można zjeść pyszne lody, gofry, czy napić się kawki.

:)

Dodano: 2013-10-28 21:01:59

Komentarze (0)
Dodaj komentarz