Cottonina - polecam

Świeradów-Zdrój położony na południu Polski jest jedną z najciekawszych miejscowości na Dolnym Śląsku. Wypoczynkowy i gościnny klimat zdrojowej miejscowości przyciąga do siebie nie tylko amatorów górskich wędrówek, ale podobnie (a może przede wszystkim) ludzi pragnących odłączyć się od biegu codziennego życia.
Doświadczeni kuracjusze zdają sobie sprawę, jak wielkie znaczenie dla relaksu ma znalezienie odpowiedniego noclegu. Nie wszystkie hotele w Świeradowie Zdrój mogą zaspokoić jakością oferowanych usług. Z tej przyczyny powinno się poświęcić więcej czasu i wyłonić ofertę dostosowaną do swoich potrzeb.
Jedną z najbogatszych ofert w uzdrowisku dysponuje hotel Cottonina. Ten XIX-wieczny budynek znajdujący się przy ulicy Sanatoryjnej 7 był w przeszłości częścią fabryki bawełny. Obecnie wespół z innym budynkiem tworzy niesamowity zespół noclegowy zaopatrzony w szczególności w komfortowe SPA , rewelacyjną restauracje, czy też klub muzyczny. Wszystko to ma za zadanie troszczyć się o wypoczynek ciała, a także ducha. Cottonina oddaje do dyspozycji gości 18 gustownie urządzonych pokoi w pięknej Willi Fabrykanta, w tym 3 pokoje klasy Deluxe, jak również prawie 40 pokoi umieszczonych w nowo zbudowanym hotelu Mineral SPA.
Cottonina to hotel w Świeradowie Zdrój usytuowany w otoczeniu najważniejszych punktów miasta. W pobliżu znajduje się Czarci Młyn oraz Kościół pw. Św. Józefa.
Zabierając się za analizowanie pakietów, które oferują hotele Świeradów Zdrój należałoby zacząć od zaznajomienia się z pakietami urlopowymi hotelu Cottonina.

Dodano: 2013-11-12
Komentarze (0)
Dodaj komentarz