Dzieci na piedestale, i to w Karpaczu!

Młode pokolenie. Nasze pociechy, dla których zrobimy wszystko. Jak można skorzystać z tych ciepłych uczuć, by wszyscy byli zadowoleni? Świetny sposób znalazł Pensjonat Karkonoski SPA***, tworząc pewny sympatyczny klip:

MontażKamerzysta Jelenia Góra - KM Studio.

Full serwis dla dzieci, od huśtawek po arbuzy, a potem sala zabaw. Dla nich to raj na ziemi, dla rodziców szansa na to, by chwilowo odsapnąć od trudów wychowania. A odsapnąć mogą przy bilardzie lub w SPA. Wygląda to jak świetne połączone elementy układanki, i takie powinno spełniać zadanie - pokazać, że akurat ten obiekt jest świetnym miejscem na wypoczynek. 

Dlaczego to takie wyjątkowe? Bo większość pensjonatów ma filmy, to prawda - ale ukazujące SPA czy pokoje. Oczywiście, jest to dobre i nie można nic im zarzucić - ale wyżej wstawione video zmienia tylko bohaterów z tych starszych, na tych młodszych i idealnie trafia w odczucia potencjalnego klienta. Można wyjść z założenia, że jeśli przyniesie to efekt tak dobry, jak dobrze wygląda, inni hotelarze szybko załapią pomysł :)Dodano: 2014-11-07
Komentarze (0)
Dodaj komentarz