Pobierowo na wczasy i wakacje

Zamknij oczy i wyobraź sobie swoje wymarzone wakacje: uśmiechnięte dzieci, piękny widok na morze, mały domek letniskowy, cisza i spokój. A teraz pomyśl, że istnieje takie miejsce w Polsce, gdzie możesz spędzić fajne i tanie wczasy nad morzem.

Dlaczego Pobierowo?

Pobierowo to niewielki kurort wypoczynkowy nad morzem Bałtyckim, który tonie w otaczającej zieleni lasów i trawników. Bliskość sosnowych lasów zachęca do spacerów i zwiedzania okolicy. Do plaży prowadzą liczne zejścia, zarówno schody jak i gładkie zjazdy przystosowane dla wózków, dlatego każdego lata przyciąga całe rodziny z dziećmi oraz osoby niepełnosprawne. Dmuchane zamki dla dzieci, olbrzymia zjeżdżalnia, wypożyczalnia skuterów wodnych to wszystko czeka na wczasowiczów w Pobierowie.

Atrakcje w Pobierowie i okolicy

Oprócz świetnej plaży, Pobierowo ma nam do zaoferowania również taras z cudownym widokiem na bałtyckie fale. Jako atrakcję można wymienić również domek, który stoi do góry nogami. To niezwykłe miejsce z pewnością zainteresuje zarówno dzieci, jak i dorosłych członków rodziny. Tak samo ma się sprawa z koleją wąskotorową "Ciuchcia Retro" i szlakami rowerowymi znajdującymi się w okolicy. Kutry rybackie, które można spotkać na plaży, nadają wypoczynkowi niezwykłego charakteru morskiej przygody.

Z innych atrakcji warto wymienić:

  • Co roczna Akademia Słońca organizowana przez władze gminy Rewal,
  • Coroczny Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Trzęsaczu, (4 km na wschód od Pobierowa),
  • Festiwal szantowy "Złoty Sekstans",
  • Doskonałe warunki do uprawiania paralotniarstwa – brzeg klifowy pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem,
  • Pole golfowe w oddalonym 4 km na zachód w Łukęcinie,
  • Kort tenisowy, boisko do siatkówki, koszykówki ( ul. Moniuszki ).

Gdzie warto nocować w Pobierowie?

Wybierając wczasy w Pobierowo, noclegi można zarezerwować w obiektach o zróżnicowanym standardzie. W miejscowości znajduje się mnóstwo pensjonatów, ośrodków wczasowych, a także kwater prywatnych przyjmujących turystów. Pobierowo to świetny wybór, jeżeli zamierzasz wynająć domek letniskowy lub tani pokój. Ceny noclegów zaczynają się już od 30 zł za osobę! Nie zwlekaj z decyzją wyboru miejsca na letni wypoczynek. Zarezerwuj noclegi już dzisiaj i przyjedź do Pobierowa na fajne wakacje! Decydując się na wczasy w Pobierowie, warto sprawdzić oferty noclegów na stronie Pobierowo Przymorzu.pl

Dodano: 2021-09-30 14:27:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz