Pracuj mniej, zarabiaj więcej!

Zobacz jak działa channel manager NFHotel i przekonaj się jak ułatwi Twoją pracę! Zapewnisz większą dostępność swojego obiektu dla gości oraz zyskasz więcej rezerwacji, które w dodatku znajdą się w Twoim kalendarzu.

Channel manager NFHotel to również:

  • superszybkie połączenie oraz automatyczny eksport i import danych;
  • integracja z najważniejszymi portalami OTA na rynku (Booking.com, grupą Expedia: m.in. Hotels.com, Trivago, Expedia, HomeAway, Airbnb, Noclegi.pl);
  • niezwykle elastyczny cennik;
  • wszystko w 1 programie.

Automatyczna recepcja 24/7

Już nie musisz się martwić o overbookingi i spokojnie możesz udostępnić cały swój obiekt we wszystkich kanałach. Nasz https://nfhotel.pl/channel-manager pobierze wszystkie rezerwacje do programu, oraz automatycznie uaktualni ceny i dostępność. Ty możesz cieszyć się nowymi rezerwacjami bez ciągłego sprawdzania i aktualizowania kilku programów.

Cennik na miarę Twoich potrzeb

W NFHotel możesz ustawić różne oferty np. z wyżywieniem i bez, inne ceny dla każdego kanału, różne sezony, restrykcje, rabaty, czy dopłaty procentowe. Ty decydujesz, jakie oferty zobaczą goście i ustawiasz je tylko w jednym miejscu. Żeby pracować bardziej efektywnie, wcale nie trzeba większego wysiłku. Przeciwnie, wystarczą odpowiednie narzędzia.

Zapomnij o pośrednikach

NFHotel zapewni Ci nie tylko doskonałe oprogramowanie hotelowe, ale też silnik rezerwacji na stronie www oraz integrację z portalami rezerwacyjnymi. Nie musisz podpisywać kilku umów i płacić kilku abonamentów. Wszystko, czego potrzebujesz masz w 1 miejscu, w 1 cenie. Nie tylko nie przepłacasz, ale też masz gwarancję, że wszystko działa jak należy. Zapewniamy Ci też wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek pytań i ciągłą pracę nad udoskonalaniem naszej aplikacji. Nie trać więcej czasu i pieniędzy i dołącz do naszych zadowolonych klientów.

Dodano: 2022-05-23 15:11:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz