Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Pobierowa do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Pobierowa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Pobierowie bez wątpienia potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem kosztów pobytów.


Zdecydowanym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają też komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12 08:20:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
7.12.2015 10:47

W naszym obiekcie korzystamy z oprogramowania NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się wszystkie funkcje dodatkowe, a najbardziej szybkie rozliczenia. Każda rezerwacja dodawana jest momentalnie, więc wszystko odbywa się naprawdę szybko. Błyskawicznie też edytuje się rezerwacje. Bardzo polecamy.

Bałtyk Resort
7.12.2015 11:08

Dobry program hotelowy, wart polecenia. Używamy i możemy śmiało powiedzieć, że jest bardzo wygodny, szybki, intuicyjny. Nie mieliśmy problemu z obsługą i poznaniem wszystkich funkcjonalności. Bardzo dobrze rozwiązane jest dodawanie i edytowanie rezerwacji.

Dodaj komentarz