Zabawy na wysokości w Pobierowie

Park linowy w Pobierowie znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 74, głównej ulicy miejscowości. Usytuowany jest na terenie ośrodka wypoczynkowego Polskie Morze, przysłowiowy rzut kamieniem od plaży.

Na odwiedzających czekają trzy trasy o zróżnicowanym poziomie zaawansowania – łatwa, średnia oraz trudna. Na każdą z tras składa się szereg platform i przeszkód, których łącznie jest ponad 100 (64 platformy i 58 przeszkód). Uczestnicy mają do pokonania m.in. dwulinowe mosty, zjazd tyrolką, huśtawki, wagi, pionowe ściany siatkowe, tunele, kładki oraz wiele innych punktów. Wszystkie elementy zainstalowano na różnych wysokościach, od kilku do przeszło 20 metrów.

Na miejscu odwiedzający zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny. Pokonywanie tras odbywa się pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej, która dba o bezpieczeństwo turystów. Najpierw trzeba jednak przejść specjalne szkolenie, podczas którego, w ramach sprawdzianu, ­należy pokonać kilka przeszkód. Po tym teście pozostaje już tylko podpięcie chroniącej przed upadkiem z wysokości liny asekuracyjnej i witaj przygodo!Pojedyncze przejścia poszczególnymi trasami różnią się pod względem czasowym. W przypadku trasy dziecięcej, zabawa trwa 10 – 15 minut, z kolei dotarcie do finiszu trasy zaawansowanej to około 45 minut emocjo.

Park przygotowany jest na odwiedziny zarówno klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.Wizyta w parku linowym to świetna okazja na aktywny wypoczynek na łonie natury, gwarantujący solidną dawkę adrenaliny i niezapomniane wrażenia.

Więcej o PARK LINOWY POBIEROWO

Dodano: 2016-06-10
Komentarze (0)
Dodaj komentarz